متن کامل سیاست حفظ حریم‌خصوصی برنامه قله چگونه از اطلاعات شما حراست می‌کند؟
امروزه با گسترش جریان اطلاعات و استفاده روزمره کاربران از اینترنت و وسایل ارتباطی، حریم خصوصی کاربران به یکی از جدی‌ترین دغدغه‌ها تبدیل شده‌است. نگرانی بسیاری از مشتریان، محفوظ ماندن اطلاعات شخصی همچنین شماره موبایل، نام و نام خانوادگی و ایمیل است که برای ثبت نام و لاگین شدن به ما می‌سپارند. باید گفت ما در گروه قله نیز اهمیت این موضوع را درک می‌کنیم و حریم خصوصی کاربران برای ما اهمیت بسیاری دارد. در ذیل سیاست حفظ حریم خصوصی و محرمانگی اطلاعات کاربران را ملاحظه خواهیدکرد.
چه اطلاعاتی از شما دریافت می‌شود؟
برای ثبت نام در اپلیکشین و وب سایت قله  لازم است تا اطلاعاتی مانند نام و نام خانوادگی، تلفن همراه و ایمیل خود را در اختیار ما قرار دهید. دریافت مشخصات فردی شما نیز صرفاً برای ثبت نام در سایت، هماهنگی‌های ، ارسال اعلان‌های مهم و باخبر کردن شما از رویدادها و تخفیف‌های ویژه، استفاده از خدمات گوناگون  قله است.همچنین برای امکان استفاده از سرویس های موقیعیت مکانی مانند یافتن نزدیکترین شهر ، روستا ،مکان گردشگری ، کوهستان ما نیاز داریم تا به موقعیت مکانی فعلی شما دسترسی داشته باشیم و در صورتی که شما این دسترسی را فراهم کنید ما اطلاعات نزدیکترین را برای شما ارائه خواهیم کرد و در صورتی که دسترسی مکانی را فعال نکنید ما اطلاعات مکان پیش فرض را برای شما ارایه می کنیم و اطلاعات مکان فعلی شما با جستجو برایتان فراهم خواهد شد. اطلاعات مکانی شما و سایر اطلاعات ثبتی صرفا فقط برای موارد ذکر شده استفاده خواهد شد.
چگونه از اطلاعات شما محافظت می‌شود؟
با وجود این‌که امنیت را به صورت نسبی تعریف شده است اما در طراحی اپلیکیشن و وب سایت قله سعی شده که از بالاترین سطوح امنیتی سخت‌افزاری و نرم‌افزاری در نظر گرفته شود. در زمان ثبت نام، درخواست کد اعتبار، دانلود نرم‌افزارها، ثبت گزارش، ارسال سوال در انجمن، ثبت اطلاعات کوهنوردان ،بازیابی رمز عبور ،ارسال مدارک راهنمای کوهستان ،دریافت موقعیت مکانی و غیره، تمامی در خواست‌ها و خدمات بر روی سرورهای ایمن ما ذخیره و توسط فایروال‌های مستحکم محافظت خواهند شد. اطلاعات شخصی شما نیز به صورت رمزنگاری‌شده در بستر امن HTTPS به وب‌سایت ما منتقل و برای تعاملات بعدی نگهداری خواهند شد.
چه استفاده‌ای اطلاعات شما خواهد شد؟
چه از نظر قانونی چه از نظر اخلاقی ما موظف به صیانت از اطلاعات و پرونده‌های شما هستیم. اطلاعات شخصی شما نیز صرفاً جهت تعاملات بعدی به صورت کدگذاری‌شده نگهداری می‌شوند تا در سفارش‌ها و درخواست‌های آینده بتوانید به راحتی وارد سامانه شوید و سفارش خود را ثبت نمایید. ما هم از اسپم متنفریم و ایمیل‌ها و پیام‌های تبلیغاتی را برای کاربران‌مان ارسال نخواهیم کرد.
چه کسانی به اطلاعات شما دسترسی دارند؟
همکاران بخش پشتیبانی و خدمات  به برخی از اطلاعات شما دسترسی دارند آن هم برای ارائه پشتیبانی بهتر و خدمات با کیفیت‌تر مورد استفاده قرار می‌گیرد. تمامی اطلاعات شخصی شما نزد ما محفوظ خواهد ماند و در اختیار افراد یا سازمان‌های دیگری قرار نخواهد گرفت. بدیهی است که مراجع قانونی با ارائه حکم دادگاه قادرند به این اطلاعات دسترسی داشته باشند. به طور کلی ما موظفیم از اطلاعات شما حفاظت و حراست نماییم.

نصب اپلیکشن قله
خانه   درباره ما   ورود   عضویت   حریم خصوصی    قوانین و مقررات
سایت قله مرجع جامع گردشگری ایران به صورت رایگان و شبانه روزی برای همه عزیزان خدمت رسانی  می کند . ما در گروه قله بسیار خوشحال خواهیم شد تا از نظرات و پیشنهادات سازنده شما کاربران عزیز بهره مند شویم همچنین اگر امکان همکاری با سایت قله را داشته باشید می توانید با استفاده از راه های ارتباطی زیر پیشنهادات خود را برای ما ارسال کنید و ما را در ارایه هر چه بهتر خدمات یاری فرمایید.
آدرس ایمیل  مدیریت : info@Gholleh.com    
ایمیل تبلیغات و اسپانسری:   ads@gholleh.com

نصب اپلیکشن قله قله را دنبال کنید