عضویت در قله
از اینکه به سایت قله سر زدید، سپاسگزاریم. سایت قله یک جامعه آنلاین برای علاقمندان به کوهنوردی، طبیعت‌گردی و ماجراجویی است. اگر شما هم مانند ما، احساس می‌کنید که ماجراجویی و کاوش در طبیعت برایتان مهم است، پیوستن به سایت قله می‌تواند برای شما عالی باشد.
با عضویت در سایت قله، شما می‌توانید با دیگر اعضا در ارتباط باشید، از تجربیات و دانش‌هایشان بهره بگیرید و به اشتراک بگذارید، و همچنین از برگزاری رویدادها و سفرهای گروهی به مناطق طبیعی و کوهستانی بهره‌مند شوید.
برای عضویت در سایت قله، می‌توانید  فرم زیر را تکمیل کنید. هزینه عضویت در سایت قله رایگان است و ما به شما تضمین می دهیم  که اطلاعات شما محرمانه خواهد ماند.
با عضویت در سایت قله، شما به یک جامعه پویا و فعال پیوسته‌اید که به دنبال کاوش و ماجراجویی در طبیعت هستند. با انتشار مطالب و تجربیات خود در سایت قله، می‌توانید به ارتقای دانش و اطلاعات جامعه کمک کنید و همچنین از دیگر اعضای جامعه در زمینه‌های مختلف بهره ببرید.
ما به شما خوش آمد می گوییم و امیدواریم که با پیوستن به جامعه قله، از تجربه‌های ماجراجویی و کوهنوردی بیشتری برخوردار شوید
نام و نام خانوادگی:
 
شماره تلفن همراه:
 
رمز ورود:
 
تکرار رمز ورود:
   
کد امنیتی:
کد امنیتی  
نصب اپلیکشن قله
خانه   درباره ما   ورود   عضویت   حریم خصوصی    قوانین و مقررات
سایت قله مرجع جامع گردشگری ایران به صورت رایگان و شبانه روزی برای همه عزیزان خدمت رسانی  می کند . ما در گروه قله بسیار خوشحال خواهیم شد تا از نظرات و پیشنهادات سازنده شما کاربران عزیز بهره مند شویم همچنین اگر امکان همکاری با سایت قله را داشته باشید می توانید با استفاده از راه های ارتباطی زیر پیشنهادات خود را برای ما ارسال کنید و ما را در ارایه هر چه بهتر خدمات یاری فرمایید.
آدرس ایمیل  مدیریت : info@Gholleh.com    
ایمیل تبلیغات و اسپانسری:   ads@gholleh.com

نصب اپلیکشن قله قله را دنبال کنید