قوانین و مقررات قوانین و مقررات سایت قله
تشریح مفهوم سایت قله

سایت قله یک پلتفرم آنلاین است که به کاربران اجازه می‌دهد تا از خدماتی مانند هواشناسی کوهستان –اطلاعات کوهستان –مسیر کوهستان  خرید و فروش محصولات، تعامل با سایر کاربران، پیام‌رسانی، مطالعه مقالات، دیدن ویدئوها و دیگر خدمات مشابه استفاده کنند. با استفاده از سایت قله، کاربران به مطالعه و رعایت قوانین و شرایط سایت ملزم می‌شوند.
تعریف مفهوم کاربر
تمامی افرادی که از سرویس‌های سایت قله استفاده می‌کنند، به عنوان کاربران شناخته می‌شوند. با استفاده از سایت قله، کاربران به مطالعه و رعایت قوانین و شرایط سایت ملزم می‌شوند.
تعهدات کاربر
 رعایت حقوق مالکیت فکری: کاربران موظفند به رعایت حقوق مالکیت فکری و حقوق مالکیت صاحبین محتوای سایت قله بپردازند.
رعایت قوانین: کاربران موظفند به رعایت قوانین و مقررات سایت قله بپردازند.
عدم سوءاستفاده: کاربران موظفند از سرویس‌های سایت قله به طور مشروع استفاده کنند و هیچ‌گونه سوء استفاده و سوءاستفاده از سایر کاربران را تحمل نکنند.
حفظ امنیت: کاربران موظفند به حفظ امنیت اطلاعات حساب کاربری خود و عدم اشتراک آن با دیگران توجه کنند.
تعهدات سایت قله
رعایت حریم شخصی: سایت قله تعهد می‌دهد حریم شخصی کاربران را رعایت کند و اطلاعات شخصی کاربران را به دیگران منتشر نکند.
پشتیبانی: سایت قله تعهد می‌کند تا به کاربران پشتیبانی لازم را ارائه کند و در صورت وجود هرگونه مشکل یا خطا در سرویس‌های سایت، به سرعت آن را برطرف کند.
محتوای سایت: سایت قله هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده توسط کاربران ندارد، اما در صورت وجود هرگونه محتوای غیرقانونی، توهین آمیز یا ناپسند، این محتوا حذف خواهد شد.
تغییرات قوانین: سایت قله حق دارد هر زمانی که بخواهد، قوانین و مقررات خود را تغییر دهد و کاربران باید از تغییرات مطلع شوند و آن‌ها را رعایت کنند.
مسئولیت محدود: سایت قله هیچگونه مسئولیتی در قبال خسارت‌هایی که به کاربران وارد می‌شود ندارد، به شرطی که این خسارت ناشی از عدم رعایت کاربران از قوانین و شرایط سایت باشد.
حذف حساب کاربری: سایت قله حق دارد به تشخیص خود، حساب کاربری کاربر را به دلایلی از جمله عدم رعایت قوانین و شرایط سایت، حذف کند.
تغییرات در سرویس‌ها: سایت قله حق دارد به تشخیص خود، در هر زمانی سرویس‌های خود را تغییر دهد یا از دسترس برای کاربران بردارد.
قوانین و مقررات محل سکونت: تمامی قوانین و مقررات سایت قله متناسب با مقررات و قوانین محل سکونت سایت قله تعریف شده است.
رعایت قوانین جایگاه‌های مجازی دیگر: کاربران باید در هنگام استفاده از سایت قله، از رعایت قوانین جایگاه‌های مجازی دیگر نیز اطمینان حاصل کنند و هیچگونه فعالیتی که مغایر با قوانین این جایگاه‌ها باشد، در سایت قله مجاز نیست.
مشخصات کاربری: کاربران موظفند در زمان ثبت نام در سایت قله، اطلاعات صحیح و کامل خود را ارائه دهند و در صورت تغییر هر یک از اطلاعات، آن را به روزرسانی کنند.
استفاده از اطلاعات کاربران: سایت قله تعهد می‌کند که اطلاعات کاربران را برای اهداف غیرتجاری استفاده کند و به هیچ وجه آن را به شخص یا شرکت دیگری منتقل نکند، به جز در صورتی که این انتقال با موافقت کاربر صورت گیرد.
حقوق مالکیت: تمامی حقوق مالکیت محصولات و خدمات سایت قله متعلق به سایت قله است و هیچ کاربری مجاز به کپی، تقلید و یا بازنویسی محتوای سایت نیست.
قوانین پرداخت: در صورت استفاده از سرویس‌های پرداختی سایت قله، کاربران باید به همه شرایط و قوانین پرداخت اعم از مالیات، هزینه‌های اضافی و سایر شرایط مربوط به پرداخت مطلع شوند و آن‌ها را رعایت کنند.
نقض قوانین: در صورتی که کاربران هرگونه قانون را نقض کنند، سایت قله حق دارد به تشخیص خود، حساب کاربری آن‌ها را حذف کند یا به هر دلیل دیگری آن‌ها را از استفاده از سایت قله محروم کند.
این سایت در حال ارائه اطلاعات هواشناسی به صورت رایگان برای کاربران است. با این حال، این اطلاعات تنها بر اساس تحلیل و پیش‌بینی‌های فعلی وضعیت هوا بر اساس روش‌های استاندارد و روزانه‌ای ارائه می‌شود.
مسئولیت داده های هواشناسی سایت قله
اطلاعات هواشناسی  ارائه شده توسط سایت قله به صورت دقیق و بهینه‌سازی شده در حد امکان است. با این حال، سایت قله هیچ گونه مسئولیتی در قبال دقت و صحت اطلاعات ارائه شده در پیش‌بینی های هواشناسی ندارد. اطلاعاتی که در سایت قله ارائه می‌شود برای کاربران تنها به عنوان یک راهنمایی ارائه می‌شود و مسئولیت هرگونه خطای پیش‌بینی  هواشناسی با کاربر است.همچنین استفاده از اطلاعات هواشناسی به عهده کاربران است و  سایت قله هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال خسارات و ضررهای ناشی از استفاده نادرست از این اطلاعات از جمله تاخیر در ملاقات های مهم، صدمات جسمی و مالی و سایر خسارات مستقیم و غیرمستقیم نخواهد داشت.
محدودیت های استفاده از اطلاعات هواشناسی :هرگونه استفاده از اطلاعات هواشناسی برای اهداف تجاری، جمع آوری داده های شخصی کاربران یا استفاده در پروژه های دانشگاهی بدون اجازه کتبی سایت هواشناسی ممنوع است و هر گونه تخلف در این زمینه مورد پیگیری و مسدود شدن از سایت قرار خواهد گرفت.
استفاده از داده‌های سایت قله :داده‌هایی که در سایت قله به کار برده شده‌اند، معمولاً از منابع عمومی و معتبر گردآوری شده‌اند. ما به کاربران تضمین می‌کنیم که داده‌هایی که در سایت قله ارائه می‌شوند، با بهترین تلاش و دقت بروزرسانی شده‌اند. با این حال، سایت قله هیچ گونه تضمینی در خصوص دقت و صحت این داده‌ها ندارد و هیچ مسئولیتی در قبال هرگونه خسارتی که ناشی از استفاده از این داده‌ها برای کاربران بوجود آید، نخواهد داشت.
تغییر در محتوای سایت: سایت قله هر زمان که لازم باشد حق تغییر در محتوای ارائه شده را دارد و هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال هر گونه ضرر و خسارتی که ناشی از تغییرات اعمال شده در محتوای سایت برای کاربران ایجاد شود، نخواهد داشت.
مسئولیت کاربران: سایت قله هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوایی که توسط کاربران ارسال شده است، ندارد و هیچ گونه تضمینی برای دقت، صحت و یا قابلیت اعتمادی این محتوا ندارد. به همین دلیل، کاربران باید در ارسال محتوا به سایت، از دقت و صحت آن اطمینان حاصل کرده و مسئولیت هرگونه خسارت ناشی از آن را بپذیرند.
پشتیبانی: سایت قله متعهد است که پشتیبانی کاربران را به صورت کامل و به موقع ارائه کند و به همین دلیل، کاربران می‌توانند در صورت بروز هرگونه مشکل و یا سوال، با تیم پشتیبانی سایت تماس بگیرند.
تغییر قوانین: سایت قله حق دارد که در هر زمانی، قوانین و مقررات سایت را به تشخیص خود تغییر دهد. در صورتی که این تغییرات به کاربران اطلاع داده شوند، کاربران ملزم به پذیرش این تغییرات هستند.
قانون حاکم: این قوانین و مقررات بر اساس قوانین جمهوری اسلامی ایران تنظیم شده‌اند و هرگونه اختلاف و یا ناهماهنگی در اجرای آن‌ها باید بر اساس این قوانین حل و فصل شود.
صلاحیت دادگاه: در صورت وقوع هرگونه نزاع و یا اختلاف مربوط به این قوانین و مقررات، دادگاه صالح جهت حل و فصل آن، دادگاه مربوط به محل دفتر مرکزی سایت قله در جمهوری اسلامی ایران خواهد بود.
زبان: متن قوانین و مقررات سایت قله به زبان فارسی تدوین شده‌اند و در صورت وجود هرگونه اختلاف بین نسخه فارسی و نسخه انگلیسی، نسخه فارسی معتبر و معین‌کننده خواهد بود.
حریم خصوصی: سایت قله از حریم خصوصی کاربران خود پایبندی به عمل می‌آورد و در ارتباط با اطلاعات شخصی کاربران، به قوانین و مقررات مربوطه پایبند است. جزئیات بیشتر درباره حریم خصوصی می‌تواند در قسمت مربوطه در سایت قله مشاهده شود.
استفاده از مرورگر: کاربران باید در هنگام استفاده از سایت قله، از مرورگرهایی استفاده کنند که به روز شده و امن هستند. همچنین، سایت قله هیچگونه مسئولیتی در قبال خسارت ناشی از استفاده از مرورگرهای قدیمی و آسیب‌پذیر ندارد.
محدودیت استفاده: سایت قله می‌تواند در هر زمانی، حداکثر تعداد دسترسی کاربران به سایت را محدود کند و یا به هر دلیل دیگری از استفاده از سایت کاربران را محروم کند.
بروز مشکل: سایت قله متعهد است که در صورت بروز هرگونه مشکل و یا نقص در سایت، به سرعت آن را برطرف کند و به همین دلیل، کاربران می‌توانند در صورت مشاهده هرگونه خطا یا مشکل، آن را به ایمیل پشتیبانی سایت اعلام کنند.
مسئولیت محتوای کاربران: کاربران باید در هنگام ارسال هرگونه محتوایی به سایت قله، از نوع محتوای خود اطمینان حاصل کنند و مسئولیت کامل در قبال آن را بپذیرند. همچنین، سایت قله حق دارد هرگونه محتوایی که مغایر با قوانین و مقررات مربوط به سایت باشد را حذف کند و یا در صورت لزوم، مراتب را به مراجع قضایی مربوطه اطلاع دهد.
تغییرات: سایت قله حق دارد در هر زمانی این قوانین و مقررات را تغییر دهد و کاربران باید در هر زمانی با تغییرات این قوانین و مقررات آشنا شوند. این تغییرات از طریق ایمیل و یا اعلان در سایت به کاربران اطلاع داده خواهد شد.
قوانین و مقررات دیگر: علاوه بر این قوانین و مقررات، سایت قله می‌تواند قوانین و مقررات دیگری نیز در آینده تدوین کند که باید به آن‌ها پایبند باشید.
با توجه به این که قوانین و مقررات می‌توانند در هر زمانی تغییر کنند، لذا کاربران سایت قله باید در هر زمانی با تغییرات و به‌روزرسانی‌های این قوانین و مقررات آشنا شوند و از استفاده از سایت قله تنها در صورت پذیرش این قوانین امکان پذیر است.
    قانون حاکم: این قوانین و مقررات طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران تنظیم شده و هرگونه اختلاف در خصوص این قوانین و مقررات، براساس قوانین ایران حل و فصل خواهد شد.
توافق نامه: با استفاده از سایت قله، کاربران به عنوان یک قرارداد الکترونیکی، توافق کامل خود را با قوانین و مقررات سایت قله، اعلام می‌کنند.
حفظ حریم خصوصی: سایت قله متعهد است که حریم خصوصی کاربران را به هیچ وجه تخلف نکند و از اطلاعات کاربران فقط برای ارائه خدمات به آن‌ها استفاده کند. همچنین، سایت قله تمامی اطلاعات کاربران را محرمانه می‌داند و هیچگونه اطلاعاتی را به شخص یا شرکت دیگری منتقل نمی‌کند، مگر این که به دلیل اجرای قانون و یا درخواست رسمی مراجع قضایی مجبور به انجام این کار شود.
نقض حریم خصوصی: در صورت نقض حریم خصوصی کاربران از سوی سایت قله، کاربران می‌توانند به ایمیل پشتیبانی سایت شکایت کنند و سایت قله تمامی تلاش خود را برای برطرف کردن این مشکل انجام خواهد داد.
توافق صلح: در صورت بروز اختلاف و یا ناهماهنگی در خصوص این قوانین و مقررات، دو طرف (سایت قله و کاربر) سعی خواهند کرد تا این اختلاف را با هم صلح‌آمیزاز میان برسانند. در صورتی که توافقی بین دو طرف به دست نیاید، براساس قوانین جمهوری اسلامی ایران باید اقدام
تعویض شرایط: سایت قله می‌تواند در هر زمان به تنهایی، شرایط و مقررات خود را تعویض کند و کاربران متعهد هستند که به طور منظم و مداوم این قوانین و مقررات را بررسی کنند. تغییرات ایجاد شده در قوانین و مقررات، پس از اعلام رسمی به کاربران، اعمال خواهد شد.
اعلام تغییرات: سایت قله حق دارد تغییراتی را در سایت خود ایجاد کند، از جمله تغییر ظاهر، ساختار و محتوای سایت. کاربران متعهد هستند که به طور دوره‌ای از تغییرات صورت گرفته در سایت مطلع شوند و این تغییرات را بپذیرند.
ارتباط با کاربران: سایت قله همواره در تلاش است که با کاربران خود به صورت منظم و مداوم در ارتباط باشد. برای این منظور، کاربران می‌توانند با استفاده از فرم تماس با ما، نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود را به سایت قله ارسال کنند.
تحریم: سایت قله حق دارد هرگونه دسترسی کاربر به سایت را با توجه به قوانین و مقررات سایت، محدود کند یا متوقف کند. این اقدام در صورت نقض قوانین و مقررات سایت، مزایای ارائه شده به کاربران را نداشته باشد و به طور کلی، به منظور حفظ امنیت و نظم سایت انجام می‌شود.
سوالات و استفسارات: در صورت بروز هرگونه سوال و یا استفسار در خصوص قوانین و مقررات سایت قله، کاربران می‌توانند با استفاده از فرم تماس با ما، با پشتیبانی سایت تماس بگیرند.
اخلال در سرویس‌دهی: هرگونه اخلال در سرویس‌دهی سایت قله، به منظور حفظ امنیت و سلامت سایت، توسط تیم فنی سایت پیگیری و اصلاح خواهد شد. در صورت بروز هرگونه مشکل در دسترسی به سایت قله، کاربران می‌توانند با پشتیبانی سایت تماس بگیرند.
تحریف و سوءاستفاده: هرگونه تحریف، تغییر و سوءاستفاده از محتوا، طرح و نمادهای سایت قله، به منظور ایجاد مزاحمت برای کاربران و سایت قله، ممنوع است. در صورت بروز هرگونه تخلف در این زمینه، سایت قله حق دارد از هرگونه تحریف و سوءاستفاده متخلفین پیگیری کند.
تماس با ما: در صورت بروز هرگونه مشکل در استفاده از سایت قله، کاربران می‌توانند با استفاده از فرم تماس با ما، با پشتیبانی سایت تماس بگیرند. پشتیبانی سایت در هر زمان، آماده پاسخگویی به سوالات و مشکلات کاربران می‌باشد.
ارتباط با ما: کاربران می‌توانند با استفاده از فرم تماس با ما، با سایت قله در ارتباط باشند و نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود را با ما در میان بگذارند.
تغییر قوانین و مقررات: سایت قله، در هر زمان حق دارد قوانین و مقررات خود را تغییر دهد. در صورتی که تغییری در قوانین و مقررات سایت قله صورت گیرد، کاربران از طریق ایمیل و یا اعلان در صفحه اصلی سایت قله مطلع خواهند شد. کاربران می‌بایست به دنبال تغییرات قوانین و مقررات سایت قله باشند و این قوانین و مقررات را رعایت کنند.
اخطار و مسدودیت: در صورت بروز هرگونه تخلف از قوانین و مقررات سایت قله، سایت حق دارد تا کاربر را به صورت دائمی یا موقت از استفاده از سایت محروم کند. همچنین، سایت قله حق دارد تا در صورت لزوم، از هرگونه اطلاعات و مدارک لازم برای پیگیری تخلفات استفاده کند.
تعویض حساب کاربری: کاربران می‌توانند در صورت نیاز به تعویض حساب کاربری، با پشتیبانی سایت تماس بگیرند. در صورت تغییر حساب کاربری، تمامی اطلاعات کاربری به حساب جدید منتقل خواهد شد.
قانون اساسی: در صورتی که هر یک از موارد گفته شده در قوانین و مقررات سایت قله با قوانین و مقررات کشور متناقض باشد، در این صورت قوانین و مقررات کشور بر سایت قله اعمال خواهد شد.
قوانین و مقررات بین‌المللی: کاربران می‌بایست قوانین و مقررات کشور خود را در استفاده از سایت قله رعایت کنند. در صورتی که قوانین و مقررات بین‌المللی بر سایت قله اعمال شود، کاربران می‌بایست به آن‌ها پایبند باشند.
پایان قوانین و مقررات سایت قله. امیدواریم که این قوانین و مقررات به کاربران سایت قله در استفاده بهتر و ایمن‌تر از این سایت کمک کند. برای ارتباط با ما و یا ارسال هرگونه سوال یا پیشنهاد، می‌توانید از فرم تماس با ما در سایت قله استفاده کنید. با تشکر از توجه شما به قوانین و مقررات سایت قله

نصب اپلیکشن قله
خانه   درباره ما   ورود   عضویت   حریم خصوصی    قوانین و مقررات
سایت قله مرجع جامع گردشگری ایران به صورت رایگان و شبانه روزی برای همه عزیزان خدمت رسانی  می کند . ما در گروه قله بسیار خوشحال خواهیم شد تا از نظرات و پیشنهادات سازنده شما کاربران عزیز بهره مند شویم همچنین اگر امکان همکاری با سایت قله را داشته باشید می توانید با استفاده از راه های ارتباطی زیر پیشنهادات خود را برای ما ارسال کنید و ما را در ارایه هر چه بهتر خدمات یاری فرمایید.
آدرس ایمیل  مدیریت : info@Gholleh.com    
ایمیل تبلیغات و اسپانسری:   ads@gholleh.com

نصب اپلیکشن قله قله را دنبال کنید